Вступить в группу

 

Поделиться ВКонтакте

Cafe.ua в Твиттер

 

 

 

 

 


 

Кулiнарiя регiонiв України. Регіональність української кухні. Кухні регіонів України. Українська традиційна кулiнарiя. Своєрідність національної кухні кожного регiона. Рiзноманiтність регiональних кухонь України.

Кухні регіонів України!

Кухни регионов Украины!Українська традиційна кулiнарiя з давніх давен користувалася широким  попитом  серед слов'янських народів. Українці можуть пишатися тим,  якого поширення  їх гастрономічні уподобання отримали далеко за межами України. Деякі страви української кухні, наприклад борщ і вареники, ввійшли в меню міжнародної кухні. Всім відому котлету по-київськi смакував сам Шерлок Холмс в оповіданнях Конан Дойля! Українська кухня походить від сільських страв, основою яких є злакові та овочі, такі як картопля, капуста, буряк та гриби. Вона остаточно склалась до початку XIX ст. Подібний тернистий розвиток національної кулінарії можна сміливо по'язати зі складностями становлення українського народу в цілому. Перебуваючи під впливом інших народів  українська кухня перейняла деякі технологічні прийоми не тільки німецької й угорської кухні, але і татарської і турецької, по-своєму  частково змінивши їх.
 
Своєрідність національної української кухні виражається, по-перше, у використанні свинини, сала, буряка та пшеничного борошна. По-друге у таких особливостях технології готування їжі, як комбінована термiчна обробка великої кількості компонентів страви. Класичним прикладом можна вважати борщ, де до буряка додають ще два десятки компонентів, які не придушують буряковий смак, а лише відтіняють і розвивають його.

Багате історичне минуле обумовило регіональність української кухні. Так, західноукраїнська кухня помітно відрізняється від східноукраїнської. Вплив турецької кухні на буковинську, угорської на гуцульську і російської на кухню Слобідської України не підлягає сумніву: найбільшою рiзноманiтністю відрізняється кухня Центральної України, особливо областей центра Правобережжя. Так, вiдомий на Україні борщ має багато різновидів, практично в кожній області його готують по особливому рецепту. Ми спробуємо ознайомити вас з рiзноманiтнстью страв регiонiв України, а ви зможете за нашими рецептами приготувати  їх у себе. Бажаємо вам успiхiв!
#

Информационный портал о ресторанной жизни Киева. В нашем каталоге вы найдете рестораны Киева, ознакомитесь с меню, месторасположением, средней стоимостью счета. На сайте предоставлена актуальная информация о ресторанной жизни, новые рестораны Киева, их рейтинги, новинки и акции.
У нас вы можете произвести заказ столиков, заказ банкетов в ресторане, баре или кафе. Вашему вниманию предлагаются банкетные залы Киева для больших и семейных торжеств, проведения свадеб и других праздников.
Cafe.ua - Все рестораны и банкетные залы Киева.

Кухні регіонів України! 

 

Українська традиційна кулiнарiя з давніх давен користувалася широким  попитом  серед слов'янських народів. Українці можуть пишатися тим,  якого поширення  їх гастрономічні уподобання отримали далеко за межами України. Деякі страви української кухні, наприклад борщ і вареники, ввійшли в меню міжнародної кухні. Всім відому котлету по-київськi смакував сам Шерлок Холмс в оповіданнях Конан Дойля! Українська кухня походить від сільських страв, основою яких >>

Гастробар Rebra & Kotlety!

Новые заведения

 

28.02.2017


Гастробар Rebra & Kotlety!


г. Киев, ул. Борисоглебская, д. 8/13